Dragi učenici, hvala vam!

Još uvek pod jakim utiscima od uče, mislimo na vaš nastup, punu Baroknu salu, osmehe i aplauze. Sećamo se vaše hrabrosti i divimo se vašoj sceničnosti.

Dragi naši učenici, želimo da (još jednom) kažemo jedno veliko “Hvala!” – hvala na ponosu koji smo osetili, hvala vam za trud i hvala za velikodušnost. Pokazali ste da ste mladi, ali veliki ljudi. Sinoć ste zablistali, a verujemo da će vašim vršnjacima, koji nažalost moraju da provedu neko vreme u bolnici, osmeh takođe zasijati na licu, jer će im prilog od 20.000 dinara, koji ste zajedno sakupili, bar donekle poboljšati uslove u kojima se nalaze tokom boravka tamo.

Takođe verujemo da će vam prošlo veče, kao i nama, ostati u najlepšem sećanju. 
Do sledeće školske godine i novih uspeha,

Vaš New Age 5+

 

[widgetkit id=12]