Explore your learning options at NEW AGE SCHOOL during our OPEN DAY

open-day-newage-school

Pozivamo vas na “Open Day“ naše škole

Sa velikim zadovoljstvom vas obaveštavamo da će 3. septembra, sa početkom u 19 časova, u Hotelu “Vojvodina” biti upriličen “Open Day“ naše škole.Ovaj skup će pružiti mogućnost budućim polaznicima, ali i svim zainteresovanim gostima da se informišu o brojnim aktivnostima koje ostvarujemo u školi“New Age School 5+“, vođeni uvek ljubavlju prema znanju.

Reč je o širokoj ponudi kurseva koje organizujemo kako za decu, tako i za odrasle. Dostupni su kursevi engleskog, nemačkog, španskog, italijanskog, francuskog, grčkog, ruskog i norveškog jezika. Pored toga, posetioci će moći da saznaju više i o aktivnostima koje smo osmislili kao pomoć učenicima u savladavanju školskog gradiva, ali i pripremanju za polaganje prijemnog ispita. Za naše najmlađe polaznike kreirali smo i englesko i nemačko zabavište.

Dođite da se upoznamo!

“Education is not preparation for life, education is life itself.“ John Dewey

“Obrazovanje nije priprema za život, ono je sam život.“ Džon Djui