V Humanitarna priredba “Deca deci” New age school 5+

Kao i svake godine i ove smo po peti put organizovali  humanitarnu akciju „Deca deci“. Tim povodom organizovana je priredba u sali NP”Toša Jovanović” čiji su glavni akteri bili polaznici naše škole.

Humanitarna akcija „Deca deci“ obeležena je priredbom na kojoj su učesnici glumili, recitovali, svirali i pevali. Iznos ulaznice bio je na dobrovoljnoj osnovi, a sav prihod je namenjen dečijem odeljenju Opšte bolnice „Đorđe Joanović“ Zrenjanin. Učenici su na kreativan i zabavan način predstavili šta su naučili ove godine, a pored engleskog pesmom i recitovanjem predstavili su se i polaznici nemačkog i španskog jezika. Tema ovogodišnje priredbe je bila ljubav i muzika, te su DND Acustic Band i Ivan and Girls svojim pevanjem upotpunili naš doživljaj.

Ponosni smo što smo pokrenuli ovu akciju, kojom smo pokazali da su naša deca ne samo uspešna već i humana. Nadamo se da će akcija poput naše i u budućw poslužiti kao podstrek svim ljudima dobre volje.

Humanitarna priredba ,,Deca deci’’ New age school