SPRING IS HERE

Učenici grupe Teammates 1 su u prethodnom periodu pored redovnih aktivnosti koje obavljaju na časovima engleskog jezika, obeležili još neke datume. Tom prilikom su ponavljali već naučene pojmove, sticali znanja o novim pojmovima uz zabavu i kreativne aktivnosti.

Mother’s Day

Kao i svake godine i ove godine smo obeležili Dan žena. Učenici su sa puno ljubavi i pažnje napravili čestitke za svoje mame, kao i za pripadnice lepšeg pola naše škole.

Spring is here

Dolasku proleća smo se svi veoma obradovili. Taj dan obeležili smo čitanjem tekstova i pesama o proleću. Pošto učenici vole rešavanje ukrštenica i za ovu priliku smo pripremili ukrštenicu sa pojmovima vezanim za proleće. Za kraj su učenici timskim radom napravili zmajeve koji će krasiti našu učionicu.

Letter cards

Na kraju časa se uvek odmorimo i lepo zabavimo igrajući tablić slovnim karticama. Na ovaj način učimo nove reči i obnavljamo znanje već naučenih reči.

Teacher Sanja