New Age 5+ škola stranih jezika

esol-polaganje-newage“New Age School” je škola stranih jezika, smeštena u samom centru grada, sa luksuzno opremljenim učionicama, stručnim kadrom i ljubaznim osobljem. Našim polaznicima nudimo kvalitetnu uslugu, kurseve engleskog, nemačkog, italijanskog, francuskog, španskog, ruskog i grčkog jezika, svih nivoa, za decu i odrasle, po najsavremenijim metodama, uz korišćenje originalnih programa i nastavnih sredstava renominarih svetskih izdavača. Takođe, organizujemo pripremne kurseve engleskog jezika za polaganje i sticanje međunarodno priznatih Cambridge diploma KET, PET, FCE, CAE, CPE, YLE, BEC, ILEC, TKT pri Britanskom Savetu u Beogradu i Novom Sadu, čiji smo srebrni članovi.

“New Age School” je škola stranih jezika, koja je počela sa radom školske 2006/2007 godine, i za vrlo kratko vreme stekla veliki ugled, osvojivši veliku ESOL nagradu za 2007, 2008 i 2009 godinu. Ova nagrada dodeljuje se školama engleskog jezika koje su pripremile najveći broj kandidata za polaganje ESOL ispita u jednom ispitnom ciklusu.

 

U našoj školi rade 15 predavača, sa fakultetskim ili međunarodno priznatim diplomama.