Workshop New Age School Zrenjanin

29 – 11 – 2023
English/Deutsch

workshop new age school zrenjanin seminar


Svake godine u našoj školi predavači prisustvuju i aktivno učestvuju u pažljivo osmišljenim radionicama kao poseban vid stalnog stručnog usavršavanja. 29.11.2023. u našoj učionici na Zelenom polju održana je poslednja u nizu radionica planiranih za ovu godinu pod nazivom „The Sound of silence“. Radionicu je osmislio i vodio saradnik naše škole gosp.Paul de Haan. To je dvojezična radionica gde je fokus na komunikaciji-oralnoj, neverbalnoj, pisanoj i aktivno slušanje putem LSD metode (Listening-summary-deep questionning).

workshop new age school zrenjanin seminar 2

Izuzetno prijatna atmosfera i odlično osmišljena radionica uverili su nas da je u našoj školi komunikacija i saradnja na najvišem nivou.

Radujemo se sledećem krugu radioica u nastupajućoj godini.

Jelena Bibin,

head teacher