Malo drugačije dvorište i naš skroman doprinos prirodi

Dragi naši polaznici,

sigurno ste primetili šarene kućice za ptičice ispred škole. Simbolički ovih kućica ima 20, jer svaka kućica predstavlja po jednu godinu rada naše škole. Takođe,ove kućice na sebi nose prezimena naših dugogodišnjih polaznika, koji su poklonili poverenje baš našoj školi.

kucice za pticice newage

Ta uspešna saradnja je trajala godinama, počevši od najnižeg nivoa, kada su naši učenici bili još u vrtiću i koji su tokom godina uspeli da polože Advance ili Proficiency Cambridge ispit. Oni su baš poput ptičica, koji su jedno vreme bili sa nama, nizali svoje uspehe i posle odleteli ka novim životnim ciljevima.

Takođe se nadamo da će ove kućice predstavljati dom za što veći broj vrabaca, kojih je iz godine u godinu sve manje. Zasadili smo i drveće ispred škole, kako bismo napravili parkić i jednu lepu zelenu oazu.