Teambuilding naše škole

Sve više firmi u Srbiji praktikuje Teambuilding. Kako na bukvalnom prevodu teambuilding znači “stvaranje  tima“ cilj takvog okupljanja je da kroz različite zajedničke aktivnosti – zaposleni u istom kolektivu se bolje upoznaju, provedu nekoliko dana zajedno daleko od uobičajenog radnog prostora. Nekad prvi put vidimo koleginicu bez šminke, nekad prvi put bez štikli.

Proveli smo nekoliko divnih dana u okolini sela Vrmdža, penjali smo vrh Šiljak i bili ponosni na naše rezultate, pobedili smo sami sebe da ne bi bili zadnji. Obišli Soko Banju, mali malo takmičenje u tucanju jajima, proslavili koleginicin rođendan za pamćenje. Imali smo puno lepih šetnji, nekoliko kreativnih sastanaka i širili pozitivnu energiju svuda oko nas.

Jedva čekamo sledeći teambuilding.

Za više slika posetite našu galeriju.